Ekibimiz

Ekibimizle Tanışın!

Op. Dr. Necip ÖZTÜRK

ÜYTE Sorumlusu

1967 Besni doğumlu olup , ilk orta ve lise eğitimini aynı ilçede tamamladı. 1985 Yılında Besni Lisesini birincilikle bitirdi. Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun oldu.1994-1998 Yılları arasında GATA Haydarpaşa Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde ihtisasını tamamladı. Türk Silahlı Kuvvetlerinin değişik sağlık ünitelerinde Tabiplik, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı ve Yönetici pozisyonlarında çalıştı.
2000-2004 Yılları arasında Van Askeri Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak görev yaptı. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde Üremeye Yardımcı Tedavi Eğitimi (ÜYTE) aldı. 2009 Yılı Temmuz ayında Türk Silahlı Kuvvetlerinden Jandarma Tabip Yarbay rütbesiyle emekli oldu. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebekle ilgili sertifikaları ve çalışmaları bulunmaktadır.
17 Ağustos 2009 Tarihinde Mersin Tüp Bebek Merkezinde göreve başlayan Dr. Necip Öztürk aynı zamanda Mersin Tüp Bebek Merkezinin Direktörlüğünü de yapmaktadır.


.

.

.
.

Ayşe Olcay

Genel Koordinatör

Kayserinin Bünyan ilçesinde doğdu. İlk , orta ve lise tahsilini Bünyan ilçesinde tamamladı. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini tamamladı. Bir yazılım firmasında 3 yıl yönetici asistanı olarak çalıştı. Gözde Tıp Merkezinde 2 yıl bilgi işlem birim sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 3 yıl daha İnsan Kaynakları müdürü olarak çalışmaya devam etti. 2009 yılından bu yana Mersin Tüp Bebek Merkezinde Genel Koordinatör olarak görevine devam etmektedir. Kalite, İnsan Kaynakları, Yöneticilik ve İletişim konularında sertifikaları bulunmaktadır.

Son Güncelleme Tarihi 8 Mart 2024 by Mersin Tüp Bebek

Bize Ulaşın
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
×