Ekibimiz

Ekibimizle Tanışın!

Op. Dr. Necip ÖZTÜRK

ÜYTE Sorumlusu

1967 Besni doğumlu olup , ilk orta ve lise eğitimini aynı ilçede tamamladı. 1985 Yılında Besni Lisesini birincilikle bitirdi. Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun oldu.1994-1998 Yılları arasında GATA Haydarpaşa Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde ihtisasını tamamladı. Türk Silahlı Kuvvetlerinin değişik sağlık ünitelerinde Tabiplik, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı ve Yönetici pozisyonlarında çalıştı.
2000-2004 Yılları arasında Van Askeri Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak görev yaptı. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde Üremeye Yardımcı Tedavi Eğitimi (ÜYTE) aldı. 2009 Yılı Temmuz ayında Türk Silahlı Kuvvetlerinden Jandarma Tabip Yarbay rütbesiyle emekli oldu. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebekle ilgili sertifikaları ve çalışmaları bulunmaktadır.
Halen TÜRK JİNEKOLOJİ ve OBSTETRİK DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ Başkanlığı’nı yapmaktadır. 17 Ağustos 2009 Tarihinde Mersin Tüp Bebek Merkezinde göreve başlayan Dr. Necip Öztürk aynı zamanda Mersin Tüp Bebek Merkezinin Direktörlüğünü de yapmaktadır.


Uzm.Dr. Savaş Zeydanoğlu

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Emb. Ali Kaplan

ÜYTE Laboratuvar Sorumlusu

1975 yılında Aksarayda dünyaya geldi. İlk ve orta okul tahsilini Aksarayda, Lise tahsilini Mersin Tevfik Sırrı Gür Lisesinde tamamladı. 1998 yılında İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden Biyolog olarak mezun oldu. Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ÜYTE Eğitim Merkezinde eğitimini tamamladıktan soran Embriyolog olarak Malatya, Elazığ, İstanbul, Ankara gibi bir çok şehirdeki tüp bebek merkezlerinde Klinik, Kurucu ve Sorumlu Embriyolog olarak görev yapmıştır. İstanbulda Eğitim Merkezinde verdiği eğitimle bir çok embriyoloğun yetişmesine vesile olmuştur. Embriyoloji ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmekte olup, bir çok sertifikası bulunmaktadır. Özel Mersin Tüp Bebek Merkezinin ÜYTE Labaratuarını da kuran Emb. Ali KAPLAN halen Mersin Tüp Bebek Merkezinde ÜYTE Labaratuar sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.


Dr. Bülent CANPOLAT

Üroloji Uzmanı

1972 Malatya doğumlu olup, ilk, orta ve lise tahsilini aynı ilde tamamladı. 1997 yılında Ankara Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1998-1999 ‘da Kırıkkale’de pratisyen hekimlik yaptı. 1999-2005 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Ana bilim dalında ihtisas yaptı. 2005-2009 tarihleri arasında İskenderun’da özel bir hastanede Üroloji Uzmanı olarak görev yaptı. Ulusal ve uluslararası dergilerde otuza yakın yayına iştirak etmiştir.Halen Özel Mersin Tüp Bebekte Merkezinde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.


Op. Dr. Uğur Özer

Üroloji Uzmanı

Ayşe Olcay

Genel Koordinatör

Kayserinin Bünyan ilçesinde doğdu. İlk , orta ve lise tahsilini Kayseri'nin Bünyan ilçesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini 1995 yılında tamamladı. Bir yazılım firmasında 3 yıl yönetici asistanı olarak çalıştı. Gözde Tıp Merkezinde 2 yıl bilgi işlem birim sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 3 yıl daha İnsan Kaynakları sorumlusu olarak çalışmaya devam etti. 2009 yılında Mersin Tüp Bebek Merkezinde Genel Koordinatör olarak çalışmaya başladı. Halen Mersin Tüp Bebek Merkezinde görevine devam etmektedir. Kalite, İnsan Kaynakları, Yöneticilik ve İletişim konularında sertifikaları bulunmaktadır.

Bize Ulaşın
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
× WhatsApp'tan Yazışalım