HAKKIMIZDA

Mersin Tüp Bebek Merkezi

Mersin Tüp Bebek Merkezi

HAKKIMIZDA

 

OP. DR. NECİP ÖZTÜRK

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI & MERSİN TÜP BEBEK MERKEZİ DİREKTÖRÜ

1967 Besni doğumlu olup , ilk orta ve lise eğitimini aynı ilçede tamamladı.

1985 Yılında Besni Lisesini birincilikle bitirdi. Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun oldu.

1994-1998 Yılları arasında GATA Haydarpaşa Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde ihtisasını tamamladı.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin değişik sağlık ünitelerinde Tabiplik, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı ve Yönetici pozisyonlarında çalıştı.

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde Üremeye Yardımcı Tedavi Eğitimi (ÜYTE) aldı.

2009 Yılı Temmuz ayında Türk Silahlı Kuvvetlerinden Jandarma Tabip Yarbay rütbesiyle emekli oldu.

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebekle ilgili sertifikaları ve çalışmaları bulunmaktadır.

17 Ağustos 2009 Tarihinde Mersin Tüp Bebek Merkezinde göreve başlayan Dr. Necip Öztürk aynı zamanda Mersin Tüp Bebek Merkezinin Direktörlüğünü de yapmaktadır. ” Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebekle ilgili sertifikaları ve çalışmaları bulunmaktadır.Halen TÜRK JİNEKOLOJİ ve OBSTETRİK DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ Başkanlığı’nı yapmaktadır.”

Ekibimiz

Mersin Tüp Bebek Merkezi

Mersin Tüp Bebek Merkezi

EkibimizÜYTE Sorumlusu Op.Dr.Necip ÖZTÜRKÜYTE Sorumlusu Op.Dr.Necip ÖZTÜRK

   1967 Besni doğumlu olup , ilk orta ve lise eğitimini aynı ilçede tamamladı. 1985 Yılında Besni Lisesini birincilikle bitirdi. Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun oldu.1994-1998 Yılları arasında GATA Haydarpaşa Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde  ihtisasını tamamladı. Türk Silahlı Kuvvetlerinin değişik sağlık ünitelerinde Tabiplik, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı ve Yönetici pozisyonlarında çalıştı.

                2000-2004 Yılları arasında Van Askeri Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak görev yaptı. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisinde Üremeye Yardımcı Tedavi Eğitimi (ÜYTE) aldı. 2009 Yılı Temmuz ayında Türk Silahlı Kuvvetlerinden Jandarma Tabip Yarbay rütbesiyle emekli oldu. Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebekle ilgili sertifikaları ve çalışmaları bulunmaktadır.

                 Halen TÜRK JİNEKOLOJİ ve OBSTETRİK DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ Başkanlığı’nı yapmaktadır. 17 Ağustos 2009 Tarihinde Mersin Tüp Bebek Merkezinde göreve başlayan Dr. Necip Öztürk aynı zamanda Mersin Tüp Bebek Merkezinin Direktörlüğünü de yapmaktadır.

 


Anestezi ve Reanimasyon Uzm.Hüseyin BAYRAM Anestezi ve Reanimasyon Uzm.Hüseyin BAYRAM

1966 yılında  Ankara’ da doğdu.İlkokulu Ankara Sakalar , ortaokulu  Anafartalar ve liseyide Ankara Gazi lisesinde okudu.1983 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisine girdi.1990 yılında Tabip Tğm. olarak mezun olduktan sonra 1990-1992 yılında  İslahiye’de revir baştabipliği yaptı.1992-1996 yılları arasında 600 yataklı GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde anestezi ve reanimasyon ihtisası yaptı.

Erzincan Askeri hastanesinde 2 yıl, Özel Ankara Keçiöeren hastanesinde 2 yıl , Ankara’da Özel bir Tüp Bebek merkezinde 3 yıl, Iğdır  Özel Kadın doğum hastanesinde  6 ay, Özel Mersin Yenişehir Hastanesinde 5 yıl  ve Mersin’de Özel bir Tıp Merkezinde 2 yıl anestezi uzmanı olarak görev yaptı.

Halen Özel Mersin Tüp Bebek Merkezi’nde anestezi uzmanı olarak görev yapmaktadır.  


Sorumlu Emb.Ömer Adil DEMİRSorumlu Emb.Ömer Adil DEMİR

1975 yılında Mersinde doğdu. 1999 yılında İstanbul Üniv. Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun oldu. 2007 yılında Hacettepe Üniv.Tıp Fakültesinde ÜYTE sertifikası aldı . 2007-2008 yılları arasında aynı Üniversitede IVF Labaratuarında çalıştı. 2009 yılında Antalya da özel bir tüp bebek merkezinde sorumlu Embriyolog olarak görev aldı.

 Halen Özel Mersin Tüp Bebek Merkezinde sorumlu embriyolog olarak görev yapmaktadır.

 


Üroloji Uzm.Sadullah ÖZDEMİRÜroloji Uzm.Sadullah ÖZDEMİR

1994 yılında Çukurova Üniv. Tıp Fakültesini bitirdi. 3 yıl Nevşehir’de pratisyen hekim olarak çalıştı. 2003 yılında Çukurova Üniversitesinde Üroloji ihtisasını tamamladı. 2003 yılında Üroloji Uzmanı olarak Urfa Devlet Hastanesinde çalışmaya başladı.

              2008 yılından itibaren  Özel Mersin Tüp Bebek Merkezinde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.         


Üroloji Uzmanı Dr. Bülent CANPOLATÜroloji Uzmanı Dr. Bülent CANPOLAT

1972 Malatya doğumlu olup, ilk, orta ve lise tahsilini aynı ilde tamamladı. 1997 yılında Ankara Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1998-1999 ‘da Kırıkkale’de pratisyen hekimlik yaptı. 1999-2005 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Ana bilim dalında ihtisas yaptı. 2005-2009 tarihleri arasında İskenderun’da özel bir hastanede Üroloji Uzmanı olarak görev yaptı. Ulusal ve uluslararası dergilerde otuza yakın yayına iştirak etmiştir.

Halen Özel Mersin Tüp Bebekte Merkezinde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.


Genel Koordinatör Ayşe OLCAYGenel Koordinatör Ayşe OLCAY

Kayserinin Bünyan ilçesinde doğdu. İlk , orta ve lise tahsilini Kayseri'nin Bünyan ilçesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini 1995 yılında tamamladı. Bir yazılım firmasında 3 yıl  yönetici asistanı olarak çalıştı.  Gözde Tıp Merkezinde 2 yıl bilgi işlem birim sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 3 yıl daha İnsan Kaynakları sorumlusu olarak çalışmaya devam etti. 2009 yılında Mersin Tüp Bebek Merkezinde Genel Koordinatör olarak çalışmaya başladı. Halen Mersin Tüp Bebek Merkezinde görevine devam etmektedir. Kalite, İnsan Kaynakları, Yöneticilik ve  İletişim konularında sertifikaları bulunmaktadır.

 

 
Merkezimiz

Mersin Tüp Bebek Merkezi

Mersin Tüp Bebek Merkezi

Merkezimiz